Подання

Увійти або Зареєструватися щоб зробити подання.

Вимоги до подання

Під час подання рукопису до журналу автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим вимогам, вказаним нижче. В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.
  • Подання раніше не публікувалось, а також не розглядалось іншими видавництвами (або пояснення надано в коментарях до редактора).
  • Файл подання подано у форматі файлів Microsoft Word, RTF або OpenDocument.
  • Там, де вони доступні, були вказані URL-адреси посилань.
  • Текст з пробілом; використовує 14 кегель; використовує курсив, без підкреслення (за винятком URL-адрес); а всі ілюстрації, малюнки та таблиці розміщуються в тексті у відповідних пунктах.
  • Текст дотримується стилістичних та бібліографічних вимог, викладених у Посібнику для авторів, який міститься в Положенні про організацію видавничої діяльності в Університеті «КРОК».

Керівництво для авторів

Всі матеріали що подаються до розгляду мають відповідати вимогам та бути оформлені згідно із Положенням про організацію видавничої діяльності в Університеті «КРОК».

Заява Про Конфіденційність

Імена та електронні адреси, вказані користувачами на сайті цього видавництва, будуть використані виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього видавництва; вони не будуть поширюватись та передаватись стороннім особам.